• 2. Uluslararası & 11. Ulusal Veteriner Anatomi Kongresi
  Kongre Tarihi ve Yeri
  2.Uluslararası 11.Ulusal Veteriner Anatomi Kongresi 26-29 Ekim 2019 tarihleri arasında Acapulco Convention Resort & Spa’da gerçekleşecektir.
   
  Kongre Dili
  Kongre resmi dili Türkçe’dir. İngilizce sözlü ve poster bildiri de kabul edilecektir.
   
  Kayıt Ücretleri
  Kongre kayıtları web sitesinde ilan edilen ücret detaylarına uygun olarak kongre öncesinde yapılacaktır.
   
  Otel Rezervasyonları
  Otel rezervasyonları, otellerin müsaitlik durumuna göre kongre öncesinde 10 Ekim 2019 tarihine kadar alınacaktır. Taleplerin konfirmesi ödemenin tamamlanmasıyla verilecektir.
   
  İptal ve İade Koşulları
  Kayıt ve konaklama iptal ve iade koşulları ile ilgili detaylı bilgi kayıt - konaklama sayfalarında belirtilmiş olup, bunların dışında bir uygulama söz konusu olmayacaktır.
   
  Kayıt ve Danışma Masası
  Kayıt ve danışma masaları Acapulco Convention Resort & Spa’da 26 Ekim 2019 günü açılacak ve tüm bilimsel program süresince açık olacaktır.
   
  Yaka Kartı
  Tüm katılımcı ve sponsor firma temsilcilerinin toplantı merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında sergi alanlarında ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını takmaları toplantının sağlıklı yürüyebilmesi ve güvenliği açısından gereklidir.
   
  Davet Mektubu
  Kayıt işlemlerini tamamlamış olan kongre katılımcılarına, talep etmeleri durumunda davet mektubu gönderilecektir. Bu davet mektubu sadece katılımcıların bağlı bulunduğu kurumlardan izin alabilmesine yardımcı olmak amacı taşımakta olup, katılımcıya hiçbir maddi destek sağlamayacaktır.
   
  Katılım Belgesi
  Katılım belgeleri kongrenin son günü Acapulco Convention Resort & Spa’da bulunan kayıt masasından dağıtılacaktır. Kongre sırasında sertifikasını alamayan katılımcılar kongre@saltur.com.tr adresine yazılı başvuruları ile yapabilecekler ve PDF formatı ile mail olarak kendilerine iletilecektir.